Print Friendly, PDF & Email

Samenstelling van het bestuur:

Naam Functie Werkadres Telefoon
L.M. Berger
Louis
L.M.Berger@lumc.nl
Voorzitter
Redactie PV-er
Dagelijks Bestuur
Facilitair Bedrijf en Directoraten
D1-50
(526) 1252
W.J. Ouwehand
Wilma
W.J.Ouwehand@lumc.nl
Secretaris
Kindercommissie
Dagelijks Bestuur
Staf Neurochirurgie
J11-R83
(526) 3957
A.P.M. Slingerland
Sandra
A.P.M.Slingerland@lumc.nl
Penningmeester

Dagelijks Bestuur
Facilitair Bedrijf en Directoraten
D1-50
(526) 3266
L.J.M. Bross-Slats
Bep
jobe.bross@ziggo.nl
Vice-voorzitter
Activiteitencommissie
Public Relations
Extern
W.T. Helversteijn
Wim
helverst@xs4all.nl
Activiteitencommissie Extern 0172 –
472 348
W.J.G. Boekkooi
Hans
W.J.G.Boekkooi@lumc.nl
2e Penningmeester
Activiteitencommissie
Beveiliging
H0-89
(526) 2888
C.M.L. Knijnenburg
Cor
corencoby@hotmail.com
Activiteitencommissie Centrale Keuken
J1-S
(526) 2729
M. Springer – v.d. Wilk
Mieke
M.Springer-van_der_Wilk@lumc.nl
Kindercommissie
Activiteitencommissie
Apotheek
L0-P
(526) 2790
M.J. Willems
Marina
majuwillems@gmail.com
Activiteitencommissie
Public Relations
Extern 06 –
448 22 000
W. van Andel
Wendy
W.van_Andel@lumc.nl
Activiteitencommissie Klinische
Oncologie
C-7-P-136
(526) 1093
N.P. Ravensbergen
Nico
N.P.Ravensbergen@lumc.nl
Activiteitencommissie Facilitair
Bedrijf
C-00-102
(526) 4095
J.M. Niesthoven-de l’Ecluse
Ans
twniesthoven@ziggo.nl
Seniorencommissie Extern 071 –
52 16 306
A.C. Langenberg
Anneke
ac.langenberg@casema.nl
Seniorencommissie Extern 071 –
51 72 997